Trafiliśmy ostatnio na prawdziwą perełkę w internecie. Połączenie genialnego i prostego pomysłu na biznes, który wymaga jeszcze doszlifowania. Witryna na pierwszy rzut oka jest nakierowana na sprzedaż miejsc reklamowych, poradników czy prowadzenie kursów odnośnie podrywu i uwodzenia. Patrząc na to jak wielu ludzi jest samotnych można stwierdzić, że zainteresowanie tą tematyką będzie duże, a zyski ogromne…Czy jednak wszystko jest takie różowe?

  1. Autor nieznany – Na razie autor nie przedstawia siebie zachowując nutkę tajemniczości. Jeśli witryna zdobędzie popularność, będzie to jednak nieuniknione i pod presją czytelników będzie musiał się ujawnić. Jak się okaże, że to żonaty od 20 lat mężczyzna z 5 dzieci to jego wiedza będzie tylko teoretyczna a nie praktyczna, co finalnie oznacza zamknięcie witryny i zysków.
  2. Podrywanie i uwodzenie wymaga ogromnej wiedzy którą ciężko zmierzyć. Mam nadzieję, że wkrótce pojawią się materiały video z zastosowaniem technik podrywania czy uwodzenia, bo choć brzmi to bardzo wiarygodnie lepiej byłoby to zobaczyć na własne oczy, a jak zobaczymy autora tekstów będzie problem z punktu 1.
  3. Własne sumienie może być tutaj problemem, bo choć autor zaznacza, że podryw powinien skończyć się stałym związek nie ma nic przeciwko jednorazowym przygodom. Ciężko mi się do tego odnieść.

Pozostaje nam podać adres witryny o której mowa. http://podrywzklasa.pl jest nową witryną, która według nas ma ogromny potencjał rozwoju i powinny ją odwiedzić zarówno osoby szukające drugiej połówki jak i już ustatkowani faceci, bo każda kobieta (żona również) chce być podrywana i uwodzona – To akurat nasze zdanie.

http://drogabiznesu.pl/wp-content/uploads/2016/02/oświetlenia-1024x675.jpghttp://drogabiznesu.pl/wp-content/uploads/2016/02/oświetlenia-150x150.jpgdrogabiznesuRozrywkapodryw z klasąTrafiliśmy ostatnio na prawdziwą perełkę w internecie. Połączenie genialnego i prostego pomysłu na biznes, który wymaga jeszcze doszlifowania. Witryna na pierwszy rzut oka jest nakierowana na sprzedaż miejsc reklamowych, poradników czy prowadzenie kursów odnośnie podrywu i uwodzenia. Patrząc na to jak wielu ludzi jest samotnych można stwierdzić, że zainteresowanie...jest pełna niespodzianek